طراحي سايت و ديجيتال ماركتينگ

درباره وبلاگ

طراحي سايت و ديجيتال ماركتينگ

بهترین روش های کسب درآمد در خانه

سه شنبه ششم 7 1400

بهترین روش های کسب درآمد در خانه

با عادی شدن کار از راه دور، می توانید از طیف وسیعی از راه های کسب درآمد منزل استفاده کنید. از فروش اقلام آنلاین گرفته تا شروع پادکست تا ارائه خدمات به عنوان دستیار مجازی، فرصت های زیادی برای کسب درآمد بدون خروج از منزل وجود دارد.

اگر به دنبال یک قالب شغلی سنتی هستید. اما هنوز می خواهید در خانه کار کنید، خوش شانس هستید. آگهی های شغلی از راه دور که برای برخی از سایت های استخدام آنلاین در طول همه گیری کرونا دو برابر شد. همچنان در حال افزایش است. با توجه به موقعیت های موجود از راه دور، کسب و کارهای فناوری از شایع ترین هستند. اما فرصت های کار از خانه نیز در زمینه درمان، امور مالی و حقوق افزایش یافته است.

1- فروش اقلام مورد استفاده و ناخواسته خود

تمیز کردن و مرتب کردن خانه شما به احتمال زیاد انبوهی از چیزهایی را که دیگر به آن ها احتیاج ندارید. یا استفاده نمی کنید، برای شما به همراه خواهد داشت. شما می توانید با فروش اقلامی که از شرایط خوبی برخوردار هستند، مقداری پول اضافی به همراه داشته باشید.

بسیاری از بازارهای مجازی وجود دارد که خریداران می توانند برای یافتن چیزهای مختلف به آنجا مراجعه کنند. سات هایی چون دیوار و شیپور و… مکانی محبوب برای فروش تقریبا هر مورد استفاده شده آنلاین است. سایت های دیگر ممکن است تخصصی تر باشند. اگر ترجیح می دهید فروش خود را محلی نگه دارید. می توانید سایت هایی در این ضمینه را بررسی کنید. یا با فروش یک گاراژ یا حمل اقلام خود به یک فروشگاه محموله، موارد را آفلاین نگه دارید.

2- راه اندازی پادکست

در دنیای پیشرفته امروز پادکست جایگزین وبلاگ فعالیتی پول ساز برای بسیاری از افرادی است که از منزل کار می کنند. همچنین هزینه های تبلیغاتی از حمایت های متنی به پادکست ها تغییر می کند. در حالی که افزایش مخاطب برای پادکست ممکن است کمی طول بکشد. چندین روش برای درآمدزایی پادکست وجود دارد. از جمله

  • فروش زمان تبلیغات
  • افزودن لینک های افیلیت مارکتینگ
  • ارائه اشتراک
  • ارائه رویدادهای زنده
  • تامین سرمایه جمعی
  • فروش کالا
  • انجام سخنرانی ها یا آموزش دیگران در مورد نحوه میزبانی پادکست

به طور کلی شما می توانید از طریق تبلیغات پادکست ها به راحتی کسب درآمد کنید.

همیشه یکی از بهترین ترفندها و استراتژی های بازاریابی اهدا هدیه تبلیغاتی بوده است. جوایزی که به دو هدف پاداش کاربر و جلب توجه به برند شما اهدا می شوند. جهت آشنایی با بهترین ایده های هدیه تبلیغاتی مقاله 12 ایده هدیه تبلیغاتی را از دست ندهید. 

12-ایده-هدیه-تبلیغاتی

3- کسب درآمد از یوتیوب

این روزها افراد زیادی به سمت کسب درآمد از درفضای یوتیوب و فضاهای مشابه آن گرایش دارند. همان طور که احتمالا می دانید. کاربرانی که در یوتیوب کانال دارند. به ازای تعدادی بازدید و دیده شده ویدیو شما به شما مبلغی را پرداخت می کند.

در زمینه کسب درآمد از ویدئو افزایش یافته است. او مظنون است که هنگامی که اینترنت پرسرعت جهانی شد، وبلاگ نویسی از پادکست جلوگیری خواهد کرد. راه های متداول برای کسب درآمد در یوتیوب عبارتند از کسب درآمد از آگهی ها، اجرای تبلیغات پولی و عضویت در برنامه شریک یوتیوب، از جمله فرصت های دیگر است.

4- افیلیت مارکتینگ

اگر از طریق یک وب سایت، رسانه های اجتماعی یا سایر پلتفرم ها مخاطبی دارید. می توانید با درج لینک های وابسته درآمد اضافی ایجاد کنید. بازاریابی وابسته زمانی اتفاق می افتد که شما برای فروش محصولات دیگران کمیسیون دریافت می کنید. یک راه متداول این است که لنگیی به وب سایت یا محصول شرکت دیگری در محتوای خود داشته باشید. اگر خواننده روی لینک شما کلیک کند و محصول را خریداری کند ، از فروش خود کم می کنید.

برنامه Amazon Associates یک شبکه وابسته شناخته شده است. می توانید سایر فرصت های بازارابی وابسته را در سیستم عامل هایی مانند CJ Affiliate ، Rakuten LinkShare ، ShareASale و بسیاری دیگر پیدا کنید.

جهت مطالعه ادامه این مطلب بر روی لینک روبرو کلیک نمایید. 8 راه عالی برای کسب درآمد در منزل


(0) نظر
X